سئو را از کجا شروع کنیم

چگونه سئو كنيم؟

سئو را از کجا شروع کنیم

کلید طلایی استارت یک سئو موفق

امروز در این پست می خواهم به یک موضوع بسیار مهم و حیاتی که واقعاً برای استارت یک سئو قوی، موثر، مستمر و موفق لازم است، بپردازم.

مواردی که یاد می شه انتقال تجربه خودم (محمد مرادی) در زمینه علم سئو می باشد که طی سالها فعالیت کاری مستمر حاصل شده است. 

مواردی که بیان می شود برای وبمسترهایی می باشد که چه سایت خود را از پیش لانچ کرده اند و چه در ابتدای طراحی سایت و لانچ کردن سایت خود هستند.

مراحل سئو موفق و اصولی

۱- برای شروع فعالیت، بهترین پیشنهاد برای کسب بهترین نتیجه در سئو سایت انتخاب نوع سیستم مدیریت محتوایی است که می خواهیم استفاده کنیم و بهترین cms حال حاضر رو به رشد در طراحی و راه اندازی انواع وب سایت، سیستم مدیریت محتوا وردپرس و جوملا می باشد.

که از بین این دو وردپرس می تونه گزینه والاتری باشه و بدون شک و تردید، برای طراحی و راه اندازی سایتت cms یاد شده را دریافت و استفاده بفرما.

شما وبمستر گرامی و مدیر حال حاضر وب سایت، که مدت مدیدی است از راه اندازی و لانچ شدن سایتت می گذره، آیا می دونستی که ارسال مطالب مرتبط در سایت همانند یک توربو کشننده سایت در گوگل عمل می کنه.

۲- سریعاً یه بخش وبلاگ برای سایتت با سیستم مدیریت محتوا وردپرس درست کن، یه زمانبندی بچین که بطور مرتبط و منظم ارسال مطلب داشته باشی، البته پست هایی منطبق با اصول سئو که شامل: عنوان مناسب برای پست، مطلب مناسب و بهینه شده، تگ های توضیحات و کلیدواژه های ترکیبی و منطبق با هدف پست و عنوان و همچنین معجزه سئو در تگ برچسب ها. 

البته برای بخش وبلاگت هم می تونی همانند یک سایت مجزا بخش بندی های متفاوتی با موضوعاتی که می خوای بزاری باشه.

در طی فواصل زمانی بعدی انشاله ارسال یک مطلب در سایت منطبق با اصول سئو رو بهتون آموزش قدم به قدم خواهم داد، اینکه چطور یک مطلب مرتبط در سایت منطبق با اصول سایت بنویسیم و یا حتی از سایت های دیگه الگوبرداری کنیم، چطور عنوان مرتبط بنویسیم و بقیه موارد.

۳- حالا که سایتت رو لانچ کردی یا اگر احیاناً سایت لانچ شده داری، اگه این کار رو نکردی حتماً انجام بده چون سومین قدم طلاییت در سئو هست.

حداکثر تا ۱ هفته پس از ثبت سایت مراجعه کن به کنسول گوگل(گوگل وبمستر تولز) سایتت رو ثبت و تایید کن.

 

خب اینم بوده از دسترنج امروز من طی سالهای متوالی شیرین و پرانرژی، انتقالی از دانش سئو خودم به شما دوست عزیزم که مثل تشنه یادگیری و انجام تکنولوژی سئو سایت هستی 🙂

 

درباره سئو كالج

سئو کالج اولين دانشگاه مجازي آموزش رايگان سئو در ايران ادامه نوشته ها

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس رایانامه شما منتشر نخواهد شد .


*