بخش دوم آموزش نحوه تولید محتوای مناسب با سئو

تولید محتوای مناسب با سئو

نحوه تولید محتوا و استراتژی های مختلف تولید محتوا 

آموزش سئو

* نقشه راهنمای کاربران

شما حتما با نقشه سایت آشنایی دارید و کاربرد آن را می دانید. برای محتوا هم نیاز به نقشه راهنمای کاربران داریم. نقشه راهنما یک ابزاری است که به شما این امکان را می دهد بر اساس کاربر وبسایت خود، از فرمت و کانالهای مخصوص برای انتشار آن استفاده کنید.

* استراتژی تولید محتوا و اولویت بندی ها

در تولید محتوا شما دسته بندی های مختلفی را ایجاد کرده اید، شما باید نسبت به دسته بندی و کلید واژه، یک استراتژی بنویسید و در آن فعالیت های مربوط به تولید محتوا و تبلیغات خود و همچنین نسبت به هم اولویت بندی کنید.

حائز اهمیت ترین در اولویت بندی کاربران می باشد. شما باید با استراتژی ها و تکنیک های خاصی بتوانید نظرات مخاطبان را بدست آورده و محتوای خود را بر اساس آنها برنامه ریزی و اولویت بندی نمایید.

تولید محتوا را می توان از نکات سئو درون صفحه دانست.

دستورالعمل و راهنمایی در تولید محتوای صمعی و بصری

داشتن لحن صدای متناسب با محتوا و مخاطب، یکی از مهمترین نکات در تولید محتوا است. شما بهتر است که با توجه به نوع مخاطب خود و اینکه در خصوص چه موضوعی صحبت می کنید از یک لحن متناسب استفاده نمایید.

توصیه میشود که در تمامی مقالات خود از لحن یکسان استفاده کنید.

[membersonly]

* ساختار پیام در نحوه تولید محتوا

هرچه محتوای شما قوی تر ولی از ساختار ضعیفتری برخوردار باشد باعث سردرگمی کاربر و در نهایت ترک وبسایت شما خواهد شد؛ البته بهتر است که وبسایت خود را علاوه برساختار ادبی از نظر تکنیک فنی نیز ساختاربندی نمائید.

داشتن ادبیات قوی یکی از مهمترین نکات در تولید محتو است.

* بازاریابی محتوا

یکی از تکنیک های بازاریابی محتوا این است که بتوانید نیاز تک تک مخاطبان را بدست آورید.

در نگاه اول این مساله خیلی سخت و غیر ممکن است اما با طراحی یک نظرسنجی در وبسایت خود می توانید به نظر  اکثر مخاطبان خود دسترسی پیدا نمایید.

سپس با به نتیجه گیری، نوع محتوایی را که مخاطب شما نیاز دارد را تولید نمایید.

[/membersonly]

پایان بخش دوم……. پایان مقاله

 

پاسخ دهید