آموزش ثبت سایت در گوگل

آموزش ثبت سایت در گوگل

در این هفته از سری مقالات آموزش سئو قصد داریم آموزش ثبت سایت در گوگل و همچنین وبلاگ را خدمت شما کاربران سئو کالج آموزش دهیم. در ثبت سایت در گوگل هم می توانید ازطریق گوگل وبمستر تولز اقدام کنید.

آموزش ثبت سایت و وبلاگ در گوگل با ۲ شیوه متفاوت و موثر 

روش اول: ثبت سایت و وبلاگ بطور مستقیم در گوگل

قبل از شروع شما می بایست یک اکانت جیمیل داشته باشید و وارد اون شده باشید، سپس کافی است تا به صفحه  Crawl Url – Add Url مراجعه و با کلیک بر روی افزودن سایت، آدرس وب سایت خود را وارد نمایید.

اضافه کردن سایت به گوگل

ثبت سایت در گوگل اولین قدم در سئو سایت است.

پس از کلیک بر روی دکمه “نشانی وب را به فهرست بیفزا” وارد صفحه ای جدید مانند تصویر زیر می شوید.

سایت خود را در گوگل ثبت کنید

در این قسمت هم شما می بایست در فیلد مربوط به URL آدرس وب سایت خود را وارد کرده و سپس بر روی قسمت i’am not a robot کلیک نمایید و دکمه Submit Request را کلیک کرده تا سایت شما داخل موتور جستجوگر گوگل ثبت گردد! به همین راحتی … 

 روش دوم: ثبت وب سایت و وبلاگ در گوگل با استفاده از لینک

در این روش وب سایت شما با دریافت لینک در گوگل ایندکس و ثبت می شود و در فهرست سایت های گوگل قرار می گیرد.

برای ثبت سایت در گوگل با استفاده از لینک می بایست چند لینک از سایت های معتبر دنیا مثل: ویکی پدیا، فیسبوک، توییتر، گوگل پلاس، لینکدینن و حتی سایت ها و شبکه های ایرانی همچون: آپارات، کلوپ، وبلاگها و… به صورت Follow دریافت کنید و صبر کنید تا ربات های خزنده گوگل لینک ها را ایندکس کنند، این روش بسیار جالبت و قدرتمند نزد گوگل است زیرا که هم سایت شما ایندکس می شود، هم در دید عموم قرار می گیرید و تبلیغی می شود برای شما و هم از اعتبار سئو اون سایتها به نفع سایت خود بهره می گیرید. در ضمن پروسه ثبت سایت در گوگل در این روش ممکن است بین ۱ روز تا ۲ هفته زمان ببرد.
 

درباره سئو كالج

سئو کالج اولين دانشگاه مجازي آموزش رايگان سئو در ايران ادامه نوشته ها

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس رایانامه شما منتشر نخواهد شد .


*