روشی کاربردی برای کاهش رتبه الکسا سایت

بهبود رتبه الکسا سایت

روشی کاربردی برای کاهش رتبه الکسا سایت

آموزش بهبود رتبه الکسا

بر اساس تجربه های کاری و انجام فرآیندهای سئو اثبات شده که برای کاهش رتبه الکسا ایران و جهان سایت

قرار گرفتن لینک سایت شما در سایتی دیگر که رتبه بالاتری در الکسا نسبت به شما برخوردار است و محبوب گوگل و سئو خوبی دارد و روبه پیشرفت است در گوگل و بروز و منظم است بسیار بسیار در بهبود رتبه الکسا سایت موثر و مفید است.

برای یک نمونه مثال و دلیل این امر:

سایتی بنا نموده ایم به نام بانک مشاغل ایران به نشانی http://bankmashagheliran.ir/ که از آن بدلیل مشغله کاری فراوان غافل گشتیم حال با کمی آزادی زمان قصد انجام فعالیت در آن را داریم که مشاهده کردیم این سایت تنها رتبه الکسا جهانی دارد ولی ایران خیر.

رتبه السکا سایت بانک مشاغل ایران

رتبه الکسا جهانی این سایت چیزی حدود ۱۰ میلیون شده بود، که فقط با قرار دادن لینک این سایت در سئو کالج در کمتر از ۱۰ روز امروز شنبه 2 اردیبهشت ۱۳۹۵ رسیده به ۳ میلیون جهان و ۵۰ هزار ایران.         

کاهش رتبه الکسا سایت

ناگفته نماند سایت سئو کالج هم با رعایت این اصول و دیگر روشهای انحصاری خود توانست در کمتر از ۱۰ ماه و با کمتر از ۸۰ پست منشتر شده، به الکسا ۷۲۰۰ ایران و ۲۹۶ هزار جهان دست یابد و با کلمات کلیدی هدف در صفحه اول گوگل قرار بگیرد که همچنان هم ادامه دارد.

  نمونه کار سئو " سئو سایت سئو کالج در صفحه اول گوگل "

درباره سئو كالج

سئو کالج اولين دانشگاه مجازي آموزش رايگان سئو در ايران ادامه نوشته ها

۱ دیدگاه برای“روشی کاربردی برای کاهش رتبه الکسا سایت”

  1. درود به شما

    البته سایت های بالای رنک ۳۰ و ۴۰ هزار ایران سایت های مرده هستند که بدون هیچ کار سئویی با گذاشتن مطلب حتی کپی براحتی رتبه سایت در یک هفته به ۳۰ هزار کاهش پیدا می کنه در ۴ وب سایت که راه اندازی کردم این رو به تجربه دیدم.

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس رایانامه شما منتشر نخواهد شد .


*