حذف همیشگی پیج رنک گوگل از چرخه سئو

توقف آپدیت شدن پیج رنک گوگل

حذف همیشگی پیج رنک گوگل از چرخه سئو

ابزار رتبه سنج گوگل برای همیشه از معیار سنجش سئو سایت حذف گردید

PageRank گوگل که یکی از مهم ترین ارکان اصلی موفقیت سایت در سئو محسوب می شد، برای همیشه از معیار سنجش سئو سایت ها از کمپانی گوگل در فروردین ماه ۹۵ برای همیشه از دنیای سئو سایت خداحافظی کرد.

پیج رنک گوگل مرد

از تقریباً ۲ سال پیش سر و صداهای بسیاری در بین جامعه سئوکاران به گوش می رسید که پیج رنک گوگل دیگه آپدیت نمی شه و دیگر ملاک مهمی بر جایگاه والای سایت در سئو گوگل نخواهد بود؛ در صورتی که PageRank گوگل آپدیت می شه ولی بسیار کند به کار خود ادامه می داد.

دلیل اصلی گوگل برای حذف PageRank

از دیرباز مدیران سایت ها و وبلاگ ها برای افزایش رتبه سایت خود در گوگل(PageRank) اقدام به خرید لینک از هر سایتی می کردند در صورتی که این می بایست اقدام به تبادل لینک کنند آنهم با سایتهای هم راستا با فعالیت خود، حال افراد به روش های متقلبانه بسیاری دست زدند که گوگل را وادار کرد یه راه چاره ای بیندیشد و آن هم این بوده که این معیار یکی از الگوریتم های گوگل در سئو بوده رفته رفته از سوی گوگل با وجود این مشکلات کم اهمیت و کم اهمیت تر شد؛

تا آنجایی که در طی چند سال اخیر آپدیت رتبه سایت در گوگل افت شدیدی کرد و قبلاً که هر ۳ ماه بوده به ۶ ماه یا ۹ ماه و گاهاً در برخی موارد به یکسال هم کشیده شده که اکنون در این زمان رسماً معیار PageRank گوگل از سوی خود کمپانی گوگل در فروردین ماه ۱۳۹۵ بطور رسمی از چرخه سئو حذف گردید و تمامی وب سایتهای دنیا پیج رنک صفر هستند.

نکته مهم در خصوص یکسری افراد سودجو در اینترنت برای افزایش رتبه سایت در گوگل

با وجود این خبر و اتفاق مهم در صنعت سئو هنوز یکسری سایت ها با مدیران سودجو هستند که مدعی افزایش رتبه سایت شما در گوگل هستند و یا حتی اعلام می کنند که لینک سایت شما را در سایت هایی با پیج رنک ۲ یا ۳ یا ۵ و …. با پرداخت مبلغی درج می کنند جهت افزایش رتبه سایت شما در گوگل و رسیدن سایت شما به صفحه اول گوگل.

 

درباره سئو كالج

سئو کالج اولين دانشگاه مجازي آموزش رايگان سئو در ايران ادامه نوشته ها

۲ دیدگاه برای“حذف همیشگی پیج رنک گوگل از چرخه سئو”

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس رایانامه شما منتشر نخواهد شد .


*